"دل ببین و دل ببر"

همزمان با پخش سریال پر ستاره دل با بازی چشم‌گیر حامد بهداد و ساره بیات، نماوا کمپین ویژه‌ای برای علاقه‌مندان این سریال برگزار می‌کند.

در این کمپین که از ۹ آذر تا ۳۰ دی برگزار می‌شود، کسانی که خرید اشتراک داشته باشند می‌توانند از تخفیف ۲۵ درصدی در اشتراک یک‌ماهه و ۴۰ درصدی در اشتراک سه‌ماهه بهرمند شوند.

جوایز شگفت‌انگیز قرعه‌کشی بزرگ «دل ببین و دل ببر»

با خرید اشتراک‌های ۱ و ۳ ماهه‌ی «نماوا» در جشنواره «دل ببین و دل ببر» شانس شرکت در قرعه‌کشی بزرگ نماوا را با هدایای زیر به دست خواهید آورد:

 • یک دستگاه خودروی Arrizo 5 در پایان کمپین
 • قرعه‌کشی هفتگیِ هر هفته پنج پلاک طلا با طرح ویژه سریال دل

شرایط شرکت در قرعه‌کشی

قرعه‌کشی اتومبیل ویژه کاربرانی است که اولین خرید خود را در بازه‌ی زمانی ۹ آذر تا ۳۰ دی انجام ‌دهند. (که شامل مشتریانی می‌شود که در سه ماه گذشته اشتراک نماوا را تهیه یا تمدید نکرده باشند.) این قرعه‌کشی در پایان سریال و پس از پخش آخرین قسمت انجام می‌شود.

قرعه‌کشی هر هفته پنج پلاک طلا ویژه‌ی همه‌ی کاربرانی‌ست که در بازه‌ی زمانی ۹ آذر تا ۳۰ دی اشتراک ۱ یا ۳ ماهه‌ی نماوا را تهیه یا تمدید کنند. این قرعه‌کشی هر هفته هم‌زمان با پخش قسمت جدید انجام می‌شود.

نکته: تماشای هر قسمت از سریال دل یک شانس به شانس‌های شما در قرعه‌کشی بزرگ و نهایی نماوا می‌افزاید. یعنی با تماشای ۳ قسمت از سریال ۳ شانس و با تماشای قسمت چهارم ۴ شانس به شما تعلق خواهد گرفت.

انتخاب و خرید سرویس نماوا

 • ۱ ماهه

  ۳۰,۰۰۰ تومان

  ۲۲٬۵۰۰ تومان

  +

  ۱ گیگابایت ترافیک ۲ روزه

 • ۳ ماهه

  ۷۵,۰۰۰ تومان

  ۴۵,۰۰۰ تومان

  +

  ۳ گیگابایت ترافیک ۵ روزه

به قیمت اشتراک‌ها هزینه مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود

این رویا فقط مال فیلم‌ها نیست!

اطلاعات بیشتر درباره کمپین «دل ببین و دل ببر» در ویدیوی معرفی این رویداد

تماشای آنلاین هزاران ساعت فیلم و سریال به آسانی و با بهترین کیفیت

دست‌رسی نامحدود به آرشیوی بی‌نظیر از جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های ایران و جهان با خرید اشتراک نماوا

ترافیک اپراتورها

ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، پارس آنلاین، مخابرات، آسیاتک، های‌وب، TD-LTE مبین نت، پیشگامان، داتک، فن آوا، صفر و یک و خورشید نت کاملا رایگان محاسبه می گردد.

ترافیک مصرفی وب‌سایت نماوا برای تمامی مشترکین همراه‌اول، ایرانسل و رایتل نیم‌بها محسابه می‌شود.

نکته: از تاریخ 16 آذر ترافیک مصرفی نماوا تنها برای کاربران دو اپراتور شاتل و مخابرات رایگان خواهد بود و این ترافیک برای کاربران دیگر اپراتورها نیم‌بها محاسبه خواهد شد.