پاییز تماشایی با نماوا

نماوا سرویس آنلاین تماشای فیلم و سریال با مجموعه‌ای بی‌نظیر از هزاران فیلم، سریال و انیمیشن جذاب ایرانی و خارجی و ده‌ها محتوای اختصاصی همراه با ترافیک رایگان اینترنت است.

استفاده از این سرویس روی تلفن هوش‌مند، کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت، تلویزیون‌ها و همه‌ی تجهیزات هوش‌مند امکان پذیر است. علاوه بر امکان تماشای آنلاین، دانلود این فیلم‌ها در اپلیکیشن و تماشای آن‌ها در زمان‌هایی که به اینترنت دسترسی وجود ندارد، نیز امکان دیگری‌ست که بر جذابیت این سرویس می‌افزاید.

۵۰ درصد تخفیف و یک‌سال اینترنت پرسرعت شاتل، هدیه‌ی نماوا به دانشجویانی که اشتراک سه ماهه این سرویس را تهیه کنند.

هم‌زمان با فرا رسیدن فصل پاییز نماوا با خبرهای خوش و یک دنیا فیلم و سرگرمی میزبان دانشجویان عزیز در سراسر کشور است.

بر این اساس تا پایان مهر ۹۸ نماوا هدیه‌ی ویژه‌ای را برای دانشجویان در نظر گرفته است. این هدیه شامل ۵۰٪ تخفیف ویژه برای خرید اشتراک سه‌ماهه‌ی سرویس نماوا و ۱ سال اشتراک سرویس اینترنت پرسرعت ثابت شاتل است که دانشجویان عزیز می‌توانند از سرویس اینترنت برای خود یا دوستان و نزدیکان‌شان استفاده کنند.

افزون بر این همه‌ی کاربران فعلی نماوا نیز می‌توانند در این مدت زمان از ۴۰٪ تخفیف برای تمدید اشتراک سه ماهه برخوردار شوند. این تخفیف ۴۰ درصدی همچنین برای کاربران جدیدی که امکان استفاده از تخفیف دانشجویی را نداشته باشند نیز قابل استفاده است و کاربران غیردانشجو می‌توانند اشتراک سه ماهه نماوا را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

تخفیف دانشجویی نماوا تنها با ارایه کارت دانشجویی قابل استفاده است.

کد تخفیف ۵۰ درصدی اشتراک سه ماهه ویژه دانشجویان: STU98

کد تخفیف ۴۰ درصدی اشتراک سه ماهه ویژه سایر کاربران (غیرشاتلی) : FALL98

کد هدیه سرویس یک‌ساله اینترنت پرسرعت شاتل (تنها ویژه دانشجویان): SHANAMAVA98

شیوه استفاده از کد تخفیف

دانشجویان عزیزی که علاقه‌مند به استفاده از این پیشنهاد هستند باید تصویر کارت دانشجویی خود را پس از خرید به نشانی Promotion@namava.ir ایمیل کنند تا درستی اطلاعات ارایه شده، بررسی شود. گفتنی‌ست اگر تا ۷۲ ساعت پس از دریافت اشتراک، اطلاعات کارت دانشجویی به این نشانی ارسال نشود یا مغایرتی در اطلاعات ارسال شده مشاهده شود، حساب کاربری مربوط به اشتراک خریداری شده مسدود و تنها در صورت برطرف شدن ابهام یا مغایرت دوباره فعال خواهد شد.

 • برای استفاده از کد تخفیف اشتراک سه‌ماهه نماوا می‌توانید پس از دریافت کد به وب‌سایت نماوا مراجعه کنید و پس از ثبت نام و ساخت حساب کاربری در مرحله پرداخت، کد تخفیف خود را وارد کنید. (مشترکین فعلی شاتل میتوانند اشتراک سه ماهه نماوا را با ۴۰ درصد تخفیف مستقیم از سایت مای شاتل خریداری کنند که در این صورت ۳ گیگابایت ترافیک ۵ روزه هدیه نیز به ایشان تعلق خواهد گرفت)
 • برای دریافت سرویس یک‌ساله‌ی اینترنت پرسرعت شاتل نیز می‌توانید با شماره سراسری ۹۱۰۰۰۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و کد هدیه خود را به همکاران ما در بخش فروش شاتل اعلام کنید تا سرویس اینترنت پرسرعت شاتل برای شما راه‌اندازی شود. (توجه داشته باشید که این کد فقط برای مشترکین جدید و یا مشترکینی که حداقل در یک ماه گذشته مشترک شاتل نبوده اند، قابل استفاده است)

نکته:استفاده از تخفیف ۵۰ درصدی دانشجویی تنها برای مشتریان جدید و استفاده از تخفیف ۴۰ درصدی هم برای مشتریان جدید و هم برای مشتریان فعلی نماوا و برای کاربران همه‌ی اپراتورها امکان‌پذیر است.

انتخاب خرید و اشتراک نماوا

 • ۱ ماهه

  ۳۰,۰۰۰ تومان

  ۲۵,۰۰۰ تومان

  + ۱ گیگابایت ترافیک ۲ روزه هدیه

 • ۳ ماهه ویژه دانشجویان

  ۷۵,۰۰۰ تومان

  ۳۷,۵۰۰ تومان

  + ۳ گیگابایت ترافیک ۵ روزه هدیه

 • ۳ ماهه ویژه سایر کاربران

  ۷۵,۰۰۰ تومان

  ۴۲,۰۰۰ تومان

  + ۳ گیگابایت ترافیک ۵ روزه هدیه

 • ۶ ماهه

  ۱۴۰,۰۰۰ تومان

  ۱۱۰,۰۰۰ تومان

  + ۱۰ گیگابایت ترافیک ۷ روزه هدیه

 • ۱۲ ماهه

  ۲۵۰,۰۰۰ تومان

  ۱۹۰,۰۰۰ تومان

  + ۲۰ گیگابایت ترافیک ۱۴ روزه هدیه

به قیمت اشتراک‌ها هزینه مالیات بر ارزش افزوده اضافه می‌شود.

تماشای آنلاین هزاران ساعت فیلم و سریال به آسانی و با بهترین کیفیت

دسترسی نامحدود به آرشیوی از جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های روز ایران و جهان با خرید اشتراک نماوا

تماشا با اینترنت رایگان

ترافیک مصرفی وب‌سایت نماوا برای تمامی مشترکین DSL شاتل، مخابرات، آسیاتک، پارس آنلاین، های‎وب، TD-LTE مبین نت، پیشگامان، داتک و فن آوا کاملا رایگان محاسبه می‎شود.

ترافیک مصرفی وب‌سایت نماوا برای تمامی مشترکین همراه‌اول، ایرانسل و رایتل نیم‌بها محسابه می‌شود.